KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

Ülkemizin İlk Hibrit Mesleki Eğitim Programı UTLİMEP KSÜ Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümünde Başlıyor-24.06.2022

KSÜ İİBF Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümünde gerekli koşulları taşıyan ve istekli öğrenciler, 2022-2023 eğitim-öğretim yılından itibaren, bölüm müfredatlarındaki almaları gereken zorunlu derslerinin yanında, mevcut seçmeli ders grubu yerine özel veya kamu sektörü işletmelerinde mesleki eğitim alma imkanı sağlayacak olan yeni bir seçmeli ders grubunu seçebileceklerdir.

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümünde uygun koşullara sahip olan öğrenciler, müfredatlarında almaları gereken zorunlu dersler ile birlikte “7. Yarıyılda (güz döneminde) 16 AKTS’lik BTL4027 Uluslararası Ticaret ve Lojistik Mesleki Eğitim Programı I (UTLİMEP I)” ve “8. Yarıyılda (bahar döneminde) 16 AKTS’lik BTL4028 Uluslararası Ticaret ve Lojistik Mesleki Eğitim Programı II (UTLİMEP II)” derslerini de alarak, hibrit mesleki eğitim programına katılabileceklerdir.

KSÜ Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümünde uygulanmaya başlayacak olan ülkemizin ilk hibrit mesleki eğitim programının hayırlı olmasını ve bu programdan faydalanacak olan Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü öğrencilerine başarılar getirmesini diliyoruz.